Venues

LAMPY coffee&club&culture (Kafé LAMPY)
Bratislava
Kafé LAMPY vznikli v Petržalke s veľkým cieľom – rozžiariť spoločenským životom celú štvrť. Ale nás poteší aj to, keď si v pokoji vychutnáte našu skvelú odrodovú kávu. Podstatné je, aby každý návštevník bol príjemne prekvapený.
V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže
Trstená
Generácia mladých lídrov, ktorá myslí VIAC ako len na seba samých, žije VIAC ako len vecami, ktorých sa možno dotýkať, hľadá VIAC ako len šťastie, čo možno zakúšať, chce VIAC ako len úspech svojich osobných plánov a úmyslov. Generácia, ktorá mení atmosféru regiónu, kde žije i celého Slovenska.
Hotel & Spa Resort Kaskady
Sliač - Sielnica
Hotel & Spa Resort Kaskady sa rozprestiera v srdci stredného Slovenska, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom, pri obci Sielnica. Veľkoryso a vkusne navrhnutý areál hotela, krásne prostredie, moderne vybavené konferenčné miestnosti, komfortne zariadené izby, skvelá kuchyňa…to všetko je tu pre Vás.
Work in Balance s. r. o.
Bratislava
Budujeme zdravé firmy a organizujeme podujatia a konferencie zdravého životného štýlu pre ženy aj mužov. Naším zámerom je podnecovať ľudí k tomu, aby žili zdravšie, vitálnejšie a svojou každodennou aktivitou neustále prispievali k lepšej kvalite svojho zdravia.
Združenie pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry
Bratislava
Sme združením všetkých, ktorí pôsobia v oblasti kariérového poradenstva a rozvoja kariéry. Cieľom kariérového poradenstva je pomáhať jednotlivcom akéhokoľvek veku pri rozhodovaní o otázkach vzdelávania, odbornej prípravy, voľby zamestnania a rozvoji kariéry v ktorejkoľvek fáze ich života.
Power Coaching
Bratislava
Power Coaching je vzdelávacou inštitúciou a koučingovou poradňou, od roku 2011 ponúkajúcou kurzy, školenia, individuálny koučing, biznis koučing a.i. na vysoko profesionálnej úrovni.
Future Proof, s.r.o.
Bratislava
Spoločnosť Future Proof vznikla v roku 2013. Jej misiou je vytváranie a organizovanie autorsky vlastných otvorených platforiem, stretnutí, konferencií a podujatí, ktoré sú špecializované na technológie a inovácie.
INESS
Bratislava
INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Aktivity inštitútu zahŕňajú výskumnú, publikačnú, poradenskú a vzdelávaciu činnosť, zameranú na riešenie aktuálnych ekonomických a spoločenských problémov.
QQ academy
Banská Bystrica
QQ academy je priestor pre všetkých, ktorí chcú vo svojom živote urobiť krok vpred, urobiť niečo pre seba, rozvíjať svoju osobnosť a zručnosti. Prináša zaujímavé vzdelávacie programy, workshopy, stretnutia.
CreativeSites, s.r.o.
Bratislava
CreativeSites už viac ako 12 rokov tvorí kvalitné weby a e-shopy. Vyvinuli sme vlastný redakčný systém a eshop aplikáciu, ktoré sú veľmi intuitívne a obsahujú množstvo zaujímavých nadštandardných funkcií. Systém zároveň neustále vylepšujeme, aby spĺňal najnovšie trendy.