Talent development – ako budúcnosť cesty k úspechu

Talent development – ako budúcnosť cesty k úspechu

Rozvoj talentu, ľudského potenciálu a mäkkých zručností, najmä v dobe, kedy ľudstvu začína konkurovať umelá inteligencia, je budúcnosť, ako byť úspešný a odlíšiť sa. Okrem toho, na základe prieskumu ASTD, firmy, ktoré poskytli zamestnancom komplexné vzdelávacie programy, zaznamenali tak až o 218% viac príjmov na zamestnanca.

 

Na trhu je momentálne veľká ponuka workshopov a tréningov sebarozvoja. Ale, ako si vybrať ten, ktorý skutočne odomkne váš skrytý potenciál? Pri výbere tréningu je dobré riadiť sa nielen opisom, ako sú ciele či obsahová náplň workshopu, ale najmä mať možnosť určitým spôsobom lektora workshopu spoznať. Kouč či lektor by vám mal byť v prvom rade sympatický a čas s ním strávený, by mal byť pre vás obohacujúci a napĺňajúci.

A práve projekt topcoach.sk bol vytvorený na to, aby ľuďom uľahčil proces výberu vhodného workshopu a školiteľa.

Na výber vám ponúka viac ako 30 workshopov zameraných na sebarozvoj a to unikátnou formou: jednotlivé workshopy si viete vyhľadať jednoducho – na základe kľúčových slov a videoprezentácií. Takto získate nielen rýchle rezumé workshopu, ale tiež odhalíte charizmu lektora či kouča, a tým i jeho sympatiu a dôvody na ďalšiu spoluprácu.

 

topcoach.sk:

Duševné zdravie a sebarozvoj je naším životným štýlom. Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

topcoach.sk je platforma uľahčujúca výber workshopov zameraných na sebarozvoj od špičkových koučov a trénerov, a to prostredníctvom videoprezentácií a kľúčových slov. Väčšina workshopov je poskytovaná i v cudzích jazykoch ako angličtina a nemčina.

 

O zakladateľoch:

Naše skúsenosti z oblasti sebarozvoja sú bohaté – okrem odbornosti v oblasti sebarozvoja, nadobudli sme i veľmi cenné skúsenosti z prostredia marketingovej komunikácie a eventového manažmentu. A to najmä vďaka portálu pozitivnamysel.sk a diskusiám, ktoré sme organizovali v rámci tohto projektu. Slovensko-francúzska formácia vnáša do projektu okrem odbornosti i zaujímavú a inovatívnu kreativitu.

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

Soňa Štefková & Anthony Point – zakladatelia projektu topcoach.sk

 

Kontakt:

topcoach.sk

Jozefská 2

811 06 Bratislava – Staré Mesto

Mgr., MSc. Soňa Štefková, PgCert.

tel: +421 914 703 900

mail: sonastefkova@topcoach.sk