Univerzitný technologický inkubátor STU

Univerzitný technologický inkubátor STU

Univerzitný technologický inkubátor je pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, ktoré sa svojimi aktivitami zameriava na podporu začínajúcich podnikateľov.

 

KTO SME?

Sme Univerzitný technologický inkubátor STU, pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.
Vznikli sme v roku 2005 vďaka finančnej podpore európskych fondov.

 

ČO ROBÍME?

Podporujeme študentov a startupistov a vzájomne prepájame univerzitu s praxou. Inkubovaným firmám umožňujeme osobné konzultácie s našimi mentormi, a s tímom lektorov pravidelne organizujeme bezplatné podujatia pre širokú verejnosť, ktorých cieľom je nielen vzdelávať, ale aj networkovať. Okrem toho poskytujeme na prenájom kancelárske a konferenčné priestory.

 

POSLANIE A VÍZIA

Našim cieľom podporiť ekonomiku, ktorá sa zakladá na poznatkoch. Previazať vedu, výskum a inovácie s podnikateľskou praxou, a tak zvýšiť konkurencieschopnosť regiónu. Našim poslaním (v zmysle schémy INTEG) je podporiť transfer technológií a inovácií v regióne a tým zabezpečiť vytváranie nových technologických firiem. Našou víziou je stať sa kľúčovou inštitúciou v oblasti podpory začínajúcich technologických, inovatívnych firiem v regióne Bratislavského a Trnavského samosprávneho kraja.

 

ĎALŠIE AKTIVITY

Počas nášho pôsobenia sme boli súčasťou viacerých projektov, pravidelne organizujeme výstavu technologických inovácií TECH INNO DAY a spolupodieľame sa na podujatiach podobného charakteru.

Organizátor Detaily
  • Adresa
    Pionierska 15, 831 02 Bratislava
  • Telefón
    +421 918 669 209
  • Email
    info@inqb.sk
Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
24. júla 2019
Chceš vedieť ako správne nastaviť vlastnícku štruktúru v prípade equity crowdfundingu? Priblížime si aj debt crowdfunding a rewards crowdfunding.
Už čoskoro
Máš otázky ohľadom marketingu? Príď do Univerzitného technologického inkubátora STU a Karol Voltemár ti na ne rád odpovie. Podujatie bude prebiehať voľnou diskusiou.
Ukončené
19. júna 2019
Univerzitný technologický inkubátor STU InQb si pre teba pripravil ďalší bezplatný seminár s Dagmar Bednárikovou na tému Aktuálne problémy zdaňovania v praxi.
Ukončené
12. júna 2019
Univerzitný technologický inkubátor STU InQb si pre teba pripravil ďalšie bezplatné biznis raňajky s Jaroslavom Noskovičom z CVTI SR na tému Softvér a jeho súčasti z pohľadu autorských a priemyselných práv.
Ukončené
Univerzitný technologický inkubátor STU InQb si pre teba pripravil ďalšie bezplatné biznis raňajky s Miroslavom Reiterom z IT Academy na tému Automatizácia sociálnych sietí. Rezervuj si miesto → https://forms.gle/Wk3pA2qvCH4yVe8X7 Počet miest je obmedzený. Vstup je ZDARMA.
Ukončené
10. apríla 2019
Pozývame ťa na 6. ročník TECH INNO DAY, kde sa predstavia šikovné študentské tímy a výnimočné startupy, a okrem toho ti prinesieme viacero zaujímavých diskusií s osobnosťami zo startupového sveta.
Ukončené