Univerzitný technologický inkubátor STU

Univerzitný technologický inkubátor STU

Univerzitný technologický inkubátor je pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, ktoré sa svojimi aktivitami zameriava na podporu začínajúcich podnikateľov.

 

KTO SME?

Sme Univerzitný technologický inkubátor STU, pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.
Vznikli sme v roku 2005 vďaka finančnej podpore európskych fondov.

 

ČO ROBÍME?

Podporujeme študentov a startupistov a vzájomne prepájame univerzitu s praxou. Inkubovaným firmám umožňujeme osobné konzultácie s našimi mentormi, a s tímom lektorov pravidelne organizujeme bezplatné podujatia pre širokú verejnosť, ktorých cieľom je nielen vzdelávať, ale aj networkovať. Okrem toho poskytujeme na prenájom kancelárske a konferenčné priestory.

 

POSLANIE A VÍZIA

Našim cieľom podporiť ekonomiku, ktorá sa zakladá na poznatkoch. Previazať vedu, výskum a inovácie s podnikateľskou praxou, a tak zvýšiť konkurencieschopnosť regiónu. Našim poslaním (v zmysle schémy INTEG) je podporiť transfer technológií a inovácií v regióne a tým zabezpečiť vytváranie nových technologických firiem. Našou víziou je stať sa kľúčovou inštitúciou v oblasti podpory začínajúcich technologických, inovatívnych firiem v regióne Bratislavského a Trnavského samosprávneho kraja.

 

ĎALŠIE AKTIVITY

Počas nášho pôsobenia sme boli súčasťou viacerých projektov, pravidelne organizujeme výstavu technologických inovácií TECH INNO DAY a spolupodieľame sa na podujatiach podobného charakteru.

Organizátor Detaily
  • Adresa
    Pionierska 15, 831 02 Bratislava
  • Telefón
    +421 918 669 209
  • Email
    info@inqb.sk
Dôveryhodne značky 2018
Najnovšie články
8. januára 2019
1. októbra 2018
Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
10. apríla 2019
Pozývame ťa na 6. ročník TECH INNO DAY, kde sa predstavia šikovné študentské tímy a výnimočné startupy, a okrem toho ti prinesieme viacero zaujímavých diskusií s osobnosťami zo startupového sveta.
Ukončené
23. apríla 2019
O čom budeme hovoriť? Základné a najčastejšie chyby, ktoré robia internetové obchody, ako predísť chybám pri riešení online marketingového mixu, SEO a na základe čoho vybrať platformu pre eshop, ako technické riešenie a štruktúra e-shopu ovplyvňujú výsledky marketingu a konverzie, na čo nezabúdať pri výbere e-commerce platformy, na čo nezabúdať, ak spúšťate nový e-shop,...
Ukončené