Power Coaching

Power Coaching

50 SLOV O TOM KTO SME A ČO ROBÍME: Sme partner podporujúci ľudí na ceste k úspechu. Už 10 rokov poskytujeme vysoko odborné vedomosti, čerpáme z vlastných skúseností a máme prepracovaný systém stratégie vzdelávania. Vytvárame priestor a kombinujeme novodobé metódy pre rast a rozvoj jednotlivcov, tímov a firiem. Náš prístup je profesionálny, priateľský a ľudský. Sme vyznávači príjemnej atmosféry a dobrej nálady.

NAŠA MISIA
Od vzniku spoločnosti pracujeme na tom, aby sme našim klientom pomáhali nájsť najlepšie riešenia ich problémov a nejasností v osobnom, či pracovnom živote. Darí sa nám to vďaka koučingom, školeniam, tréningom, prednáškam, či workshopom a samozrejme vďaka vašej intenzívnej návštevnosti a podpore.


NÁŠ TÍM
Tím spoločnosti Power Coaching s. r. o. pôsobí na trhu od roku 2011. Skladá sa z profesionálnych a skúsených koučov, kondičných trénerov, psychológov, marketingových odborníkov, vyškolených mediátorov a obchodných zástupcov. Spoločnosť vedie Mgr. Silvia Langermann, PCC.  V spoločnosti koučujú profesionálni kouči s najvyššou certifikáciou na Slovensku vďaka titulom ACC /Associate Certified Coach/ a PCC /Proffesional Certified Coach/ udelenými Medzinárodnou organizáciou International Coach Federation /ICF/. Zároveň spolupracujeme s ďalšími štyrmi profesionálnymi a skúsenými koučami ako jeden tím.


KOUČING A JEHO PRÍSTUP
Koučing je moderná, novodobá metóda riešenia problémov, ktorý vám pomôže nájsť v sebe silu, schopnosť, odvahu, motiváciu a dobro. Počas koučingu máte priestor na nájdenie vlastných riešení, pretože len vlastné riešenie má silu noazaj veci riešiť. Koučingu predstavuje efketívny spôsob vystúpenia z problémov, následného rastu a napredovania. V čom je koučing iný ? Koučing predstavuje vysokú akceptáciu druhého človeka. Kouč vecí v potenciál klienta a pomocou otázok mu pomáha nájsť riešenia, ktoré sú len jeho, a preto sú dlhodobé a účinné. Kouč neradí, nenavádza, ale pomáha vám odhaliť vaše skryté cesty a schopnosti. Pomocou koučingu objavíte reálne možnosti posunu a okamžite meníte svoju realitu podľa vašich predstáv. Koučing má jednu veľkú výhodu – pozerá do budúcna, nie do minulosti.


ODBORNOSŤ 
Silvia Langermann je jediná na Slovensku, ktorá disponuje štvornásobným vzdelaním kombinácie kouč-psychológ-manažér-mediátor, vďaka čomu ako spoločnosť dokážeme poskytnúť nadpriemernú a zodpovedajúcu kvalitu služieb a spoľahlivosť. Ako spoločnosť sme vďaka psychologickému vzdelaniu Silvie držiteľom licencie Hogrefe – Testcentrum. Vďaka nej máme prístup k psychologickým testom GPOP, ktoré využívame pri plnohodnotnom diagnostikovaní osobnosti. Dlhodobé skúsenosti s veredním a riadením má taktiež kouč a športovec Tomáš, ktorý viedol vlastnú spoločnosť od roku 2000. Následne sa zapísal do Ginesovej knihy rekordov za vyskákanie najvyššieho slovenského schodiska na horskom bicykli.
 
15 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ POWER COACHING

 1. Pôsobíme na trhu už 10 rokov
 2. Ponúkame pestré portfólio služieb pod jednou strechou
 3. Psychologické a manažérske vzdelanie Silvie umožňuje vidieť veci z viacerých pohľadov
 4. Dlhoročné skúsenosti kouča a športovca Tomáša v riadení spoločnosti a jeho zápis v Gynesovej knihe rekordov
 5. Serióznosť, odbornosť a profesionalita nášho tímu
 6. Garancia kvality služieb
 7. Organizujeme kurz akreditovaný MŠVVaŠ SR a schválený medzinárodnou organizáciou ICF – KOUČ 104 hodín
 8. Spolupráca a partnerstvo s lokálnymi i nadnárodnými spoločnosťami
 9. Okrem samotného vzdelávania vytvárame stratégiu personálneho auditu pre firmy i jednotlivcov  
 10. Poskytujeme komplexné vzdelávanie v rámci špeciálnych balíkov služieb pre firmy
 11. Podporujeme a pripravujeme našich absolventov a koučov k medzinárodným titulom a certifikácií
 12. Ponúkame členstvo a vlastné logo ACPC na prezentáciu nami certifikovaných koučov
 13. Viac ako 5 tisíc odkoučovaných hodín
 14. Viac ako 1 tisíc spokojných klientov
 15. Časová a priestorová flexibilita
Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
15. októbra 2020
Mnoho krát sa ocitneme v jednom kole, akoby bežíme niekam a netušíme ani kam. Alebo sa naháňame za niečím, čo v skutočnosti možno ani nechceme, ale nemáme čas uvažovať. Práca, porada, rodina, deti, sviatky, rýchlo, rýchlo...
Už čoskoro
26. novembra 2020
Máte pocit, že všetci sú v niečom dobrí, ale vy v ničom nevynikáte? Stále ste nezistili, aká práca alebo činnosť by vás skutočne napĺňala? Túžite kariérne rásť a stavať na svojich kvalitách? Ak ste sa v niektorej otázke našli, ste na správnom mieste a len na krok od spoznania svojich prirodzených talentov.
Už čoskoro
28. októbra 2020
Koučing rozvíja potenciál a pomáha vám nájsť vlastné cesty a riešenia. Náš kurz vás naučí základné nástroje koučingu, ktoré budete schopní použiť pri koučovaní seba aj iných. Tak, ako budete vďaka tomu viac vidieť do druhých, budete viac vidieť aj do seba samého. Lepšie spoznáte svoju osobnosť, motívy a ciele.
Už čoskoro
26. novembra 2020
Staň sa expertom konštelácií! Konšteláciami objavíte nevedomé súvislosti, ktoré by ste inými terapiami možno ťažko objavili. Dostaňte túto metódu pod kožu, zveľaďte sa v nej a nadobudnite zdravé sebavedomie.
Už čoskoro
7. októbra 2020
Veľmi častým zdrojom negatívnych pocitov v súčasnosti je práve naša minulosť. Výčitky...čo mohlo byť inak? Čo som mal urobiť inak? Čo som mal resp. nemal povedať? Tieto bežné otázky sa v našej hlave neustále búria a nedovolia nám užívať si prítomný moment.
Už čoskoro
17. októbra 2020
Nezhodám v názoroch a konfliktom sa niekedy jednoducho nevyhneme. Nech sa snažíme akokoľvek, nemožno im zabrániť, ale je dôležité naučiť sa problémy riešiť. Ak tieto výmeny názorov prebiehajú v určitých medziach a sledujú spoločný cieľ, môžu byť dokonca aj užitočné.
Už čoskoro