OZ E-ženy

Podporuje ženy v rôznych fázach ich života – niektoré, ktoré síce majú svoje zamestnanie a sociálne istoty, no aj tak hľadajú niečo, čo im umožní byť sebou samou. Iné sa rozhodujú či z rodičovskej dovolenky pôjdu naspäť do pôvodného zamestnania alebo skúsia vlastný biznis. Sú ženy, ktoré už svoj biznis rozbehli a sú vo fáze, kedy sa treba rozhodnúť, čo s ním ďalej. A prichádzajú k nám tiež ženy, ktoré už všetko toto majú vyriešené a kráčajú s nami práve preto, lebo vedia odovzdávať svoje životné skúsenosti ďalej.

Naším zámerom je ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu, poradenstvo, motiváciu  a technické informácie, ktoré môžu využiť pre svoje on-line podnikanie; prepájať vzájomne ich podnikanie a podporiť ich na ceste za svojím snom.

Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
13. januára 2020
Webinár pre autorov :) Naučíme sa, ako píšu knihu ostrieľaní spisovatelia.
Ukončené
Predstavíme vám minimum, ktoré by mala vedieť každá virtuálna asistentka
Ukončené
28. októbra 2019
Online seminár pre autorov aj pre malých vydavateľov s lektorkou Alenou Penzešovou, autorkou 16 kníh, ktorá pôsobí na literárnom trhu od roku 2005. Webinárom vás bude sprevádzať Gabi Revická, zakladateľka Autorskej školy literario.eu, ktorú vytvorila po nekonečných autorských otázkach Ako vydať a predať knihu.
Ukončené
Workshop pre všetkých záujemcov o založenie vlastnej cestovnej agentúry alebo kancelárie. Workshopom vás bude sprevádzať Gabriela Revická, ktorá dopomohla vzniku desiatkam cestoviek 🙂
Ukončené
Komorné, poradenské "rande" pre ženy, ktoré riešia otázky ohľadom podnikania, realizácie popri inej práci či zmeny v živote.
Ukončené
20. januára 2020
Online kurz pre dámy, ktoré majú administratívne zručnosti a napĺňa ich takáto práca, rady by sa v nej zdokonalili a stali sa Virtuálnou asistentkou.
Ukončené