OZ E-ženy

Podporuje ženy v rôznych fázach ich života – niektoré, ktoré síce majú svoje zamestnanie a sociálne istoty, no aj tak hľadajú niečo, čo im umožní byť sebou samou. Iné sa rozhodujú či z rodičovskej dovolenky pôjdu naspäť do pôvodného zamestnania alebo skúsia vlastný biznis. Sú ženy, ktoré už svoj biznis rozbehli a sú vo fáze, kedy sa treba rozhodnúť, čo s ním ďalej. A prichádzajú k nám tiež ženy, ktoré už všetko toto majú vyriešené a kráčajú s nami práve preto, lebo vedia odovzdávať svoje životné skúsenosti ďalej.

Naším zámerom je ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu, poradenstvo, motiváciu  a technické informácie, ktoré môžu využiť pre svoje on-line podnikanie; prepájať vzájomne ich podnikanie a podporiť ich na ceste za svojím snom.

Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
28. októbra 2019
Online seminár pre autorov aj pre malých vydavateľov s lektorkou Alenou Penzešovou, autorkou 16 kníh, ktorá pôsobí na literárnom trhu od roku 2005. Webinárom vás bude sprevádzať Gabi Revická, zakladateľka Autorskej školy literario.eu, ktorú vytvorila po nekonečných autorských otázkach Ako vydať a predať knihu.
Ukončené
Workshop pre všetkých záujemcov o založenie vlastnej cestovnej agentúry alebo kancelárie. Workshopom vás bude sprevádzať Gabriela Revická, ktorá dopomohla vzniku desiatkam cestoviek 🙂
Už čoskoro
Komorné, poradenské "rande" pre ženy, ktoré riešia otázky ohľadom podnikania, realizácie popri inej práci či zmeny v živote.
29. októbra 2019
Online workshop pre dámy, ktoré majú administratívne zručnosti a napĺňa ich takáto práca, rady by sa v nej zdokonalili a stali sa Virtuálnou asistentkou.
Ukončené
Občas každú z nás pravdepodobne prepadne obava z toho, či nás uživí to, čo nás baví, či naše podnikanie prináša aj po finančnej stránke uspokojenie a istotu. Ako pracovať s našimi obavami či strachmi? Ako nájsť najlepšie riešenie, ako sa uživiť svojím podnikaním?
Ukončené
Poradenské stretnutie pre ženy, ktoré hľadajú odpovede na otázky ohľadom podnikania, realizácie popri inej práci, rozvoja podnikania, alebo ohľadom inšpirácie pre podporu zmeny v živote. Sme E-ženy, podnikáme srdcom, s ENERGIOU, EMPATIOU a počúvame naše EMÓCIE.
Ukončené