Otvorená Hra

Otvorená Hra

Prečo Otvorená Hra?

 

Naším poslaním je zlepšiť svet.

 

Veríme, že jedného dňa ľudia vyložia svoje komunikačné karty na stôl, a namiesto pretvárky, manipulácie a nedôvery bude štandardom úprimnosť, priateľstvo a porozumenie.

 

Otvorená komunikácia má zmysel v mnohých oblastiach života, v rodine, v škole aj v práci. Zlepšuje vzťahy, atmosféru, porozumenie a celkovú kvalitu života.

Prečo však iba snívať, keď otvorenú hru môžeme hrať už dnes? Svet môžeme zlepšovať každým jedným rozhovorom.

 

Aký je náš prístup?

Žiaden úspech sa nedá dosiahnuť rýchlo a jednoducho, ako to s obľubou hlásajú rôzne marketingové kampane.

Uvedomujeme si, že stať sa majstrom komunikačných zručností vyžaduje dlhodobý tréning.

Naším poslaním je preto neustále hľadať lepšie spôsoby, ako spraviť každodenný tréning efektívnejším, zábavnejším a modernejším.

Milujeme nové nápady a príležitosti, a hľadáme aj netradičné prepojenia. Budeme radi, ak sa nám s vašimi nápadmi na spoluprácu ozvete.

 

Čo robíme?

Najčastejšie organizujeme rôzne školenia, workshopy, prednášky aj dlhodobé tréningy. Všetky naše aktivity sa snažíme robiť čo najviac interaktívne a prakticky.

Zároveň pracujeme na gamifikovanom online vzdelávaní a skúmame prepojenia s najmodernejšími technológiami. V online priestore sa snažíme sprístupniť čo najviac možností tréningu, aby sa mohol zapojiť každý, kto chce svoje komunikačné schopnosti rozvíjať.

 

Veľmi radi sa hráme, a preto už tretí rok organizujeme PsychoHRY. Toto podujatie sa odohráva viackrát do mesiaca, a je spojením zábavy a komunikačného tréningu.

 

PsychoHRY organizujeme aj vo firmách, ako formu Teambuildingu, ktorá je nielen zábavná, ale účastníci si z nej odnesú aj poznatky o psychológii a komunikácii.