Martin Prodaj Coaching&Consulting

PaedDr. Martin Prodaj. Lektor, školiteľ, kouč a konzultant. V roku 1997 ukončil štúdium špeciálnej pedagogiky na UK Bratislava. Rigoróznu prácu na tému „Medicínsky, terapeutický a spirituálny pohľad na smrť a umieranie„ obhájil v roku 2000.

Po návrate z buddhistického kláštora na Srí Lanke sa profesionálne začal venovať lektorskej a konzultačnej činnosti. Ako tréner alebo kouč pracoval na rozličných HR pozíciách vo veľkých spoločnostiach ako bolo napr. ING životná poisťovňa, Telefonica O2 Slovakia, Amslico AIG Life, Slovak Telekom, Poštová banka.

Má odborné skúsenosti s vedením a dizajnovaním širokého spektra nástrojov rozvoja ľudských zdrojov ako napr. systémy hodnotenia pracovníkov, kompetenčné modely, development centrá, talent management. Je certifikovaným koučom v systemickom koučingu.

Medzi jeho hlavné lektoské oblasti pôsobenia patrí koučing, emočná inteligencia, work life balance, manažérske zručnosti, zvládanie stresu a prezentačné zručnosti. Pôsobí taktiež ako motivačný speaker. Pravidelne publikoval v časopise ZISK, a na blogoch KoučingBlog.org a Time Life Managmen.org Je taktiež autorom vzdelávacích online portálov Mojwebinár a Akadémiaosobnehorastu.sk.

Je autorom troch najrozsiahlejších slovenských online kurzov Ako prezentovať , Základy koučingu a Tajomstvá neverbálnej komunikácie. Napísal knihu Work Life Balance.

Produkuje podcasty Manažérska Akadémia ktorý uvereňuje na stránke koucing.org, a Podcast Martina Prodaj, o hľadaní ideálneho životného štýlu. Na svojom youtube kanáli produkuje každý týždeň lekcie z oblasti osobného a profesného rastu.

Posledných 7 rokov sa intenzívne venuje ecommerce a rozličným modelom podnikania na internete. Založil niekoľko eshopov, predáva na Amazone a Ebay. Využíva Fiverr. O tomto type podnikania publikuje v podcaste Martina Prodaja a na svojom youtube kanáli.

Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
Ak uvažuješ nad tým, že začneš podnikať na internete, tak si na správnom mieste. Pozývam ťa na super prednášku, kde sa budeme baviť o tom, kde a na čom všetkom sa dá na internete zarobiť. A ver, že je toho naozaj pomerne dosť. V podstate každý si vie nájsť, čo mu najviac vyhovuje.
Ukončené
30. mája 2019
Naučiť predajcov a poskytovateľov služieb aktívnemu a zodpovednému prístupu k zákazníkom a upevniť zručnosti obchodnej komunikácie. Cieľom je pochopiť a vedieť účelne využívať psychologické aspekty vzťahu predajca – zákazník.
Ukončené
28. mája 2019
V dnešnej neistej dobe je dobré mať niečo svoje, vlastné. Niečo čo vám dáva pocit nezávislosti a slobody. Niečo, čo vám príde vhod ak prídete o prácu alebo niečo, čo vám pomôže naplniť si svoje podnikateľské sny. Podnikanie na svojom je na jednej strane krásne, pretože ste sám sebe pánom, na druhej strane vás ale čaká
Ukončené
24. mája 2019
Dosahovať efektívne vedenie podniku a dokázať úspešne iniciovať a presadzovať zmeny. Správne manažovať, viesť a motivovať iných, úspešne prezentovať seba a svoje myšlienky a vedieť poskytnúť efektívnu spätnú väzbu. Naučiť sa poskytovať a prijímať konštruktívnu kritiku a viesť rozhovor so zamestnancami. Rozvíjať elementárne manažérske zručnosti-delegovanie, plánovanie, strategické myslenie, komunikáciu, zvyšovanie výkonu.
Ukončené