LINK CoWorking

LINK CoWorking

„Chceme vytvoriť slobodný, kvalitný, tvorivý, spoločenský, pracovný priestor, ktorý má podporiť spoločenský, sociálny a osobný rozvoj jednotlivcov v meste Banská Bystrica a tým pomôcť k zníženiu odchodu ľudí do iných regiónov a znížiť finančné zaťaženie malých firiem a podnikateľov.“

 

Našimi hlavnými aktivitami sú:

 • organizovanie vzdelávacích a rozvojových aktivít pre cieľové skupiny ako začínajúci podnikatelia, podnikatelia, podnikavci, študenti, neziskové organizácie, malé firmy;
 • organizovanie networkingových podujatí;
 • poskytovanie mentoringových a konzultantských služieb zo strany podnikateľov a lektorov;
 • prenájom zdieľanej kancelárie – coworkingu.
Organizátor Detaily
 • Adresa
  Lazovná 236/5, Banská Bystrica
 • Telefón
  +421 908 371 289
 • Email
  coworkingbb@gmail.com
Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
16. júla 2019
Srdečne vás pozývame na júlové stretnutie podnikavcov :) Okrem tradičného networkingu máme pre vás pripraveného aj tajného hosťa :)
22. júna 2019
EKO Fest už aj v Banskej Bystrici! Téma udržateľnosti je v posledných dňoch v médiách či na sociálnych sieťach čím ďalej tým viac skloňovaná. Ak aj tebe záleží na životnom prostredí, tak ti budú veľmi známe pojmy ako udržateľná móda, slow beauty, či zero-waste. A ak aj nie, tak nevadí, príď na EKO Fest 22.6.
6. júna 2019
Máme tu ďalšie veľké podujatie pre všetkých markeťákov - poď sa učiť od profíkov!
28. mája 2019
Chceš sa stať priekopníkom v matketingu? 28. mája sme si pre Vás v spolupráci s Férovou Nadáciou O2 a 365.labb pripravili unikátny workshop, ktorý je určený pre neziskovky a podnikavcov z Banskej Bystrice a okolia.
16. mája 2019
Prvý cestovateľský festival v 365.labb nám odprezentuje Michal Hertlík, ktorý toho precestoval naozaj kus!
15. mája 2019
Príďte si vypočuť, prečo je triedenie bioodpadu veľmi dôležité, a ako môžete svoje bio s pomocou hladných kalifornských dážďoviek zhodnotiť aj u vás v byte.