LINK CoWorking

LINK CoWorking

„Chceme vytvoriť slobodný, kvalitný, tvorivý, spoločenský, pracovný priestor, ktorý má podporiť spoločenský, sociálny a osobný rozvoj jednotlivcov v meste Banská Bystrica a tým pomôcť k zníženiu odchodu ľudí do iných regiónov a znížiť finančné zaťaženie malých firiem a podnikateľov.“

 

Našimi hlavnými aktivitami sú:

  • organizovanie vzdelávacích a rozvojových aktivít pre cieľové skupiny ako začínajúci podnikatelia, podnikatelia, podnikavci, študenti, neziskové organizácie, malé firmy;
  • organizovanie networkingových podujatí;
  • poskytovanie mentoringových a konzultantských služieb zo strany podnikateľov a lektorov;
  • prenájom zdieľanej kancelárie – coworkingu.
Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
28. januára 2020
Workshop, ktorý bude venovaný len a len vám! Bude to tá chvíľka pre seba, ktorú človek potrebuje a v každodennom zhone si na to nevie nájsť čas.
21. januára 2020
Milí naši podnikavci, srdečne vás pozývame na novoročné stretko podnikavcov :) Pokecáme o tom, čo máte nové a aké máte plány na rok 2020. Tešíme sa na vás!
17. decembra 2019
Milí naši priatelia, podporovatelia, podnikavci, srdečne vás pozývame na vianočné stretko podnikavcov :) Bude to taký milý predvianočný networking spojený s punčom :) Ak prinesiete so sebou nejaký koláčik alebo niečo slané na zahryznutie, budeme radi :)
10. decembra 2019
Zaujíma ťa, ako si vytvoriť vizuálnu identitu?
29. novembra 2019
Stretko je pre všetky akčné podnikavé matky, ktoré nechcú len tak doma sedieť počas materskej, chcú sa vzdelávať alebo chcú rozbehnúť vlastný biznis popri materskej alebo chcú spoznať podobne zmýšľajúce ženy. :)
26. novembra 2019
Srdečne vás pozývame na jesenné stretnutie podnikavcov 🙂 Okrem tradičného networkingu máme pre vás pripravenú aj novinku - diskusiu so zaujímavými hosťami na tému Kreatívny priemysel v Banskej Bystrici.