Katarína Zacharová

Katarína Zacharová

Katarína Zacharová pomáha ľuďom v transformácii a naplnení ich najvyššieho potenciálu ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka od roku 2019. Je autorkou štyroch kníh a audiokníh a zakladateľkou organizácie RealWoman.

 

„Mojim zámerom je vás podporovať v osobnej transformácií a v otvorení kapacity vášho najvyššieho potenciálu, aby ste mohli naplno s odvahou, s radosťou a úspešne žiť život, ktorý vás baví, napĺňa a uspokojuje, a tak ste naplnili svoj autentický životný príbeh.“

 

Katarína Zacharová je autorkou štyroch kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2017. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur.

 

Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom ďalšia tlačené kniha Končím so strachom. Na konci roku 2017 vydala 4 knihu a to audioknihu s názvom Vnútorná sila.

 

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život.

 

Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu.

 

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov.

 

Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy ako Úspech v praxi, Objavte svoje skryté talenty a potenciál, Končím so strachom v praxi a špeciálne pre ženy Be Real – Ži naplno.