HOUR s.r.o.

HOUR s.r.o.

HOUR, spol. s r.o. je softvérová spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1993. Sme autorom niekoľkých produktov zameraných na problematiku spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov. Nosnými produktmi sú v súčasnosti informačné systémy Human a Humanet.

 

Ponúkame i efektívne riešenie pre dochádzku v malých, stredných aj veľkých podnikoch v podobe systémov Časový manažér a eHuman. Spojením produktu eHuman a kiosku, moderného samoobslužného terminálu, sme vyvinuli komplexné riešenie 24 hodinový personálny asistent, ktoré umožňuje všetkým zamestnancom spoločnosti aktívny prístup k informáciám z oblasti personalistiky, miezd, dochádzky, vzdelávania a ďalších oblastí ľudských zdrojov.

 

V súčasnosti má naša spoločnosť takmer 70 zamestnancov, ktorí sú zárukou nielen profesionálnej implementácie a zavedenia informačného systému do ostrej prevádzky, ale i kvalitného a komplexného zabezpečenia technickej pomoci a odbornej poradenskej služby hotline pri spracovaní miezd, účtovníctva a riadení ľudských zdrojov pre všetkých našich zákazníkov.