GOPAS SR

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
17. septembra 2020
3. ročník najväčšej IT Security a Hacking konferencie HackerFest prebehne online už 17. 9. 2020. Okrem prístupu na konferenciu je v cene vstupného aj prístup k záznamu prednášok počas ďalších 7 dní.
Ukončené
9. júna 2020
Power BI Day bude ONLINE! Prinášame vám ďalšiu z našich konferencií upravenú do online formátu. Česko-slovenská konferencia Power BI Day sa bude konať 9. júna 2020. Ponúkame 6 odborných prednášok, ktoré budú streamované počas 1 dňa.
Ukončené
13. novembra 2019
JavaDay 2019 je tento rok opäť tu! IT školiace stredisko GOPAS SR už po štvrtýkrát privádza úspešnú konferenciu plnú najznámejších odborníkov a expertov na Javu do Bratislavy. Budete mať možnosť stretnúť sa s najširšou Java komunitou na Slovensku a získať najčerstvejšie tipy a praktické ukážky od TOP expertov. Pridajte sa k nám 13. novembra na JavaDay
Ukončené
25. októbra 2019
ManDayIT predstavuje 1. ročník konferencie pre IT manažérov, ktorý sa uskutoční 25. októbra 2019 v hoteli Crowne Plaza, Bratislava. Načerpajte cenné informácie z oblasti COBIT (COBIT19), DevOps a ITIL procesov (ITIL4).
Ukončené
20. septembra 2019
HackerFest Slovakia je hacking konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby. GOPAS SR privádza do Bratislavy známych IT Security expertov a etických hackerov, ktorí vám spoločne s našimi poprednými špecialistami z oblasti IT bezpečnosti predvedú hacking v jeho najaktuálnejšej podobe. Podrobný program konferencie pre vás pripravujeme a postupne ho budeme dopĺňať na www.hackerfest.sk.
Ukončené