GOPAS SR

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
13. novembra 2019
JavaDay 2019 je tento rok opäť tu! IT školiace stredisko GOPAS SR už po štvrtýkrát privádza úspešnú konferenciu plnú najznámejších odborníkov a expertov na Javu do Bratislavy. Budete mať možnosť stretnúť sa s najširšou Java komunitou na Slovensku a získať najčerstvejšie tipy a praktické ukážky od TOP expertov. Pridajte sa k nám 13. novembra na JavaDay
Ukončené
25. októbra 2019
ManDayIT predstavuje 1. ročník konferencie pre IT manažérov, ktorý sa uskutoční 25. októbra 2019 v hoteli Crowne Plaza, Bratislava. Načerpajte cenné informácie z oblasti COBIT (COBIT19), DevOps a ITIL procesov (ITIL4).
Ukončené
20. septembra 2019
HackerFest Slovakia je hacking konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby. GOPAS SR privádza do Bratislavy známych IT Security expertov a etických hackerov, ktorí vám spoločne s našimi poprednými špecialistami z oblasti IT bezpečnosti predvedú hacking v jeho najaktuálnejšej podobe. Podrobný program konferencie pre vás pripravujeme a postupne ho budeme dopĺňať na www.hackerfest.sk.
Ukončené