Campus

Medzinárodný coworking Campus je miesto, ktoré ti ponúka všetko, čo potrebuješ k dosiahnutiu svojej maximálnej poduktivity.

 

Je tvojou ďalšou zastávkou, či už si podnikateľ, freelancer, študent, alebo niekto kto miluje inovácie a technológie.

 

Ak budeš mať práce po krk, nájdeš si tu svoje miesto, kde môžeš nabrať nové sily alebo len tak pokecať s ostatnými členmi Campusu.

 

Odkedy Campus otvoril svoje dvere, sme privítali členov z 15 rôznych krajín, čím vytvárame medzinárodné a rôznorodé coworkingové prostredie.

 

Ako člen nášho coworkingu Campus budeš mať prístup k všetkým priestorom, podujatiam a workshopom, najmä však získaš prístup k silnej komunite podnikateľov a inovatínych spoločností.

 

Ako študentovi ti členstvo v coworkingu Campus prináša jedinečný prístup do našich priestorov a príležitosť stretnúť domácich a zahraničných podnikateľov. Zároveň budeš mať možnosť získať množstvo vedomostí na našich podujatiach a workshopoch, na ktoré budeš mať bezplatný vstup.

 

A k tomu, samozrejme, šálku dobrej kávy.

Organizátor Detaily
  • Adresa
    Staré Grunty 18, 841 04 Karlova Ves, Bratislava
  • Telefón
    +421 917 576 524
  • Email
    ivana@0100campus.com
Elisabetha
Eventy Organizátora
Možno Vás zaujmú aj tieto eventy.
4. apríla 2019
What are the upcoming technologies in the Healthcare industry and what are the biggest challenges when it comes to effective medical treatment? Which innovations will affect the most the Medical cure in the near future and which fields entered the most significant evolution?
Ukončené