Organizátori

Baví nás spoznávať možnosti, lákajú nás nové skúsenosti. Séria prednášok o tom, ako využiť život naplno. Večer v spoločnosti inšpiratívnych hostí, ktorí sa s publikom delia o svoje skúsenosti.
Navštívte rôzne kúty sveta z pohodlia domácej hrudy a spoznajte krásy prírody, kultúr, umenia alebo kuchyne, ktoré vás ohúria svojou pestrosťou a vynaliezavosťou.
Má odborné skúsenosti s vedením a dizajnovaním širokého spektra nástrojov rozvoja ľudských zdrojov ako napr. systémy hodnotenia pracovníkov, kompetenčné modely, development centrá, talent management. Je certifikovaným koučom v systemickom koučingu.
Tvoríme a organizujeme vzdelávacie a motivačné programy rôzneho druhu – semináre, kurzy, workshopy a tréningy, ktorých cieľom je nielen sprostredkovanie aktuálnych a moderných informácií ale tiež spríjemnenie a oživenie bežných pracovných dní, podpora kreativity a celková motivácia k ďalšiemu osobnostnému a profesionálnemu rozvoju účastníkov.
Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.
Naším zámerom je ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu, poradenstvo, motiváciu  a technické informácie, ktoré môžu využiť pre svoje on-line podnikanie; prepájať vzájomne ich podnikanie a podporiť ich na ceste za svojím snom.
LINK CoWorking
Chceme vytvoriť slobodný, kvalitný, tvorivý, spoločenský, pracovný priestor, ktorý má podporiť spoločenský, sociálny a osobný rozvoj jednotlivcov v meste Banská Bystrica a tým pomôcť k zníženiu odchodu ľudí do iných regiónov a znížiť finančné zaťaženie malých firiem a podnikateľov.
Hajcman Coworking
Sme navrátilci, ktorým záleží na rozvoji prievidzského regiónu a preto podporujeme podnikavosť nie len mladých ľudí. Momentálne organizujeme najmä vzdelávacie podujatia, ale v blízkej budúcnosti otvoríme v Prievidzi coworkingový priestor.
OZ Cestou necestou
Inšpirujeme ľudí cestovať na všetky svetové strany a spoznávať nepoznané. Prinášame Vám nespočet inšpiratívnych cestovateľských prezentácií. Spájame skúsených nadšených cestovateľov so začínajúcimi cestovateľmi, ktorí sa potrebujú odhodlať vyraziť na cesty.
Otvorená Hra
Našim poslaním je zlepšiť ľuďom život. Veríme, že sa to dá pomocou autentickej a úprimnej komunikácie, ktorá vedie ku dôvere, tá ku lepším vzťahom. Veríme, že jedného dňa ľudia vyložia svoje komunikačné karty na stôl, a namiesto pretvárky, manipulácie a nedôvery bude štandardom úprimnosť, priateľstvo a porozumenie.