Inšpirácia & Blog

„Nehovor, že to nejde, radšej povedz, že to zatiaľ nevieš.“ — Tomáš Baťa „Dúfam, že dnes už neexistuje nikto, kto by si myslel, že za úspechom našej firmy stoja topánky a tieto budovy. Za naším úspechom stojí odvaha našich československých...
V poslednej dobe sa čoraz častejšie skloňuje pojem FLOW. Čo to ale ten FLOW je? Je to stav mysle, kedy sa všetka energia sústreďuje výlučne na danú aktivitu, čin.
Podľa prieskumov bolo dokázané, že už aj malé rozdiely v schopnosti leadershipu a odborných znalostí vedú k vysoko diferencovaným výsledkom na trhu práce... Pre budúcich lídrov, či ľudí vo vedúcich pozíciách, je preto veľmi dôležité starať sa o rozvoj soft-skills pri budovaní leadershipu a štýlu vedenia ľudí.
Aby ste sa stali špičkovou spoločnosťou, potrebujete k tomu skutočne skvelých lídrov. Avšak, existuje veľký rozdiel medzi šéfmi a lídrami…
Zmeny príjmame rôzne, niektorí sa s nimi pasujú a nevedia si zvyknúť na nové veci či situácie, kým iní zmeny vítajú a vidia v nich príležitosť vnímať a robiť veci inak.
Hlasuj za tému a vyhraj workshop podľa vlastného výberu.
Pokorná a pomáhajúca. Plná emócií a vášne zo života. Žena sprevádzajúca iných na ceste životom, keď sa v ňom tak trochu stratili.
O mladom podnikateľovi, ktorý sa nebál svojho sna a dokázal, že odvážnemu šťastie praje...