Start Up Eventy

Novoročné stretnutie podnikavcov
Ukončené
15. januára 2019
Banská Bystrica
Stretnutie podnikavcov je neformálne stretnutie aktívnych a podnikavých ľudí - smart networking. Ako stretnutie prebieha? Zavisí to od počtu, ale vždy sa každý predstaví a povie čomu sa venuje, ďalej nasleduje diskusia a networking.
leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)
Už čoskoro
Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.
Prievidzské stretnutie podnikavcov
Ukončené
Koncoročné stretnutie podnikavcov bude trochu netradičné.
Jarmočné stretnutie podnikavcov
Ukončené
Aj v septembri radi privítame všetkých skalných aj nováčikov na stretku podnikavcov :) Príďte sa zapojiť do inšpiratívnych rozhovorov a networkingu! :)
How to: Energy Efficiency for Startupers
Ukončené
4. septembra 2018
Bratislava
Did you know? Office equipment is the fastest growing energy user, consuming 15% of the total electricity and expected to rise to 30% by 2020. Join us to learn how to increase energy efficiency through behavioral change not only gaining money savings but also a competitive edge in the market.
Limonádové stretko podnikavcov
Ukončené
Aj v auguste radi privítame všetkých skalných aj nováčikov na stretku podnikavcov :) Príďte sa zapojiť do inšpiratívnych rozhovorov a networkingu! :)
Timový koučing
Ukončené
Potrebujete zlepšiť komunikáciu vo Vašom tíme? Zladiť tímové úlohy? Vedieť správne vyriešiť vzniknuté problémy?Nájsť si cestu k spolupracovníkom? Kurz ,,Tímový koučing" Vás nato pripraví!