Relax Eventy

Inšpiratívne business raňajky v Bratislave
Už čoskoro
Inšpirácia, motivácia, nové trendy v personalistike a firemnom vzdelávaní, výborná káva a skvelá spoločnosť ! Toto všetko vás čaká na inšpiratívnych raňajkách, ktoré organizujeme dňa 08.03.2019 v čase od 9.00 hod do 11.00 hod.
Modranská stopa Samuela Zocha
Ukončené
22. januára 2019
Pezinok
Beseda o rovnomennej knihe s jej autorkou PhDr. Agátou Petrakovičovou. Kto je najväčší Slovák? Autorka tejto knižky si myslí, že Samuel Zoch.
Novoročné stretnutie podnikavcov
Ukončené
15. januára 2019
Banská Bystrica
Stretnutie podnikavcov je neformálne stretnutie aktívnych a podnikavých ľudí - smart networking. Ako stretnutie prebieha? Zavisí to od počtu, ale vždy sa každý predstaví a povie čomu sa venuje, ďalej nasleduje diskusia a networking.
leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)
Už čoskoro
Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.
Vianočné stretnutie podnikavcov s prekvapením
Ukončené
Milí naši priatelia, podporovatelia, podnikavci, srdečne vás pozývame na náš vianočný večierok :)
Zvárala Kačenka, zvárala šaty
Ukončené
11. decembra 2018
Pezinok
Pozývame Vás na prezentácia knihy Mgr. Sylvie Hrdlovičovej zo SNM-Múzea Ľudovíta Štúra v Modre Ľudový odev, tradície a zvyky v Modre-Kráľovej.
Literatúra v Radnici: Vianočné zvyky a tradície
Ukončené
10. decembra 2018
Pezinok
Vianočná atmosféra ovládla všetko okolo nás. Viete, odkedy Vianoce oslavujeme a ako to kedysi na Štedrý deň vyzeralo? Čo symbolizujú jednotlivé zvyky?
Najčastejšie chyby a mýty v stravovaní s Monikou Balko
Ukončené
22. novembra 2018
Banská Bystrica
Na tejto prednáške si odhalíme práve tie najčastejšie omyly, ktorých sa bežne dopúšťame pri našej každodennej liečbe stravou.
Žijem svoje poslanie
Ukončené
4. decembra 2018
Banská Bystrica
AKÉ by to bolo presne vedieť kam patrím, v čom žiarim a vynikám? AKÉ by bolo živiť sa tým, čo naozaj milujem a dáva mi zmysel? AKÉ by to bolo naplno rozvinúť svoj potenciál? SKUTOČNE ROZKVITNÚŤ A TEŠIŤ SA Z ÚSPECHU A HOJNOSTI? Dá sa to? Poďme nachádzať odpovede spoločne.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Brezne
Ukončené
21. novembra 2018
Brezno
V Brezne na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Dôveryhodne značky 2018
Najnovšie články
Flow
Talent development vs. leadership
Fenomén leadershipu
Zmena  –  strašiak alebo príležitosť?