Relax Eventy

Cestovateľský festival Cestou necestou v Brezne
Už čoskoro
21. novembra 2018
Brezno
V Brezne na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Liptovskom Mikuláši
Už čoskoro
20. novembra 2018
Liptovský Mikuláš
V Liptovskom Mikuláši na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Banskej Bystrici
Už čoskoro
19. novembra 2018
Banská Bystrica
V banskobystrickej Záhrade dnes večer uvidíte dve zaujímavé cestovateľské prezentácie. Ak máte radi zimu a výzvy, možno na vás čaká skvelá inšpirácia. Skupinka Slovákov sa pokúsila dostať na Elbrus, najvyššiu horu Európy (teda podľa toho, kde sa berie hranica medzi Európou a Áziou).
Cestovateľský festival Cestou necestou v Poprade
Už čoskoro
18. novembra 2018
Poprad
Novembrový festival Cestou necestou v Poprade vám prinesie rôznorodé formy cestovania, dychberúce zážitky a prekrásne fotografie. Môžete sa tešiť na 5 inšpirujúcich prezentácii z ciest na jachte, peši, okolo sveta, po Ázii, z púte aj z Afriky. Pokúsime sa dostať na Pionieri do strednej Ázie.
Prvá svadobná výstava La Reunion- Wedding under construction
Už čoskoro
18. novembra 2018
Ružindol
La Reunion chystá svoju prvú svadobnú výstavu Wedding under construction. Prídťe si aj vy vyskladať tú svoju :) Tešíme sa na Vás
Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline
Prebieha
15. novembra 2018
Žilinský kraj
V Žiline sme si pre vás pripravili tri dni plné inšpirácie. Na tomto cestovateľskom večere sa zameriame na ultraľahkú turistiku, ale na svoje si príde každý. Adam nám priblíži život v yukonskej divočine so psími záprahmi. S Mišom spravíme sedem túr v Karakorame a v Himalájach. S Rudom prejdeme 14 štátov Európy na Pionieri.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Prievidzi
Ukončené
14. novembra 2018
Prievidza
V Prievidzi na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
PsychoHRY [Kalab]
Už čoskoro
30. novembra 2018
Bratislava
Poďte sa s nami zahrať zaujímavé psychologické hry, pri ktorých sa nielen zabavíte, ale aj zlepšíte svoje komunikačné schopnosti pod vedením lektorov z projektu OTVORENÁ HRA.
PsychoGAMES [Mareena]
Už čoskoro
23. novembra 2018
Bratislava
PsychoGAMES is a platform for teens and adults to play various social games in form of experiential education. Two skilled facilitators from the project OTVORENÁ HRA bring and lead the games and you can join them.
PsychoHRY [Kalab]
Ukončené
13. novembra 2018
Bratislava
Poďte sa s nami zahrať zaujímavé psychologické hry, pri ktorých sa nielen zabavíte, ale aj zlepšíte svoje komunikačné schopnosti pod vedením lektorov z projektu OTVORENÁ HRA.