Podnikanie Eventy

Inšpiratívne business raňajky v Bratislave
Už čoskoro
Inšpirácia, motivácia, nové trendy v personalistike a firemnom vzdelávaní, výborná káva a skvelá spoločnosť ! Toto všetko vás čaká na inšpiratívnych raňajkách, ktoré organizujeme dňa 08.03.2019 v čase od 9.00 hod do 11.00 hod.
Aditívne technológie a 3D tlač na dlani
Ukončené
22. januára 2019
Banská Bystrica
Chcete sa dozvedieť niečo viac o 3D tlači a ešte z prvej ruky? V stručnej prezentácii sa oboznámime s dostupnými možnosťami a potenciálom aditívnych technológií. Posvietime si na rôzne prípadové štúdie 3D tlače, uvidíme skutočné výrobky z praxe a porozprávame sa o tom, ako sa mení zaužívaný spôsob výroby.
Novoročné stretnutie podnikavcov
Ukončené
15. januára 2019
Banská Bystrica
Stretnutie podnikavcov je neformálne stretnutie aktívnych a podnikavých ľudí - smart networking. Ako stretnutie prebieha? Zavisí to od počtu, ale vždy sa každý predstaví a povie čomu sa venuje, ďalej nasleduje diskusia a networking.
Prokrastinácia – čo môžeš urobiť dnes, malo byť pravdepodobne už dávno hotové
Prebieha
23. januára 2019
Bratislava
Univerzitný technologický inkubátor STU ti v spolupráci so SAP prinášajú ďalšie bezplatné biznis raňajky! Témou "Prokrastinácia – čo môžeš urobiť dnes, malo byť pravdepodobne už dávno hotové" ťa prevedie Milan Marušinec zo SAP.
leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)
Už čoskoro
Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.
Vianočné stretnutie podnikavcov s prekvapením
Ukončené
Milí naši priatelia, podporovatelia, podnikavci, srdečne vás pozývame na náš vianočný večierok :)
Ochrana dizajnu produktov a grafického rozhrania softvérových aplikácií
Ukončené
12. decembra 2018
Bratislava
Univerzitný technologický inkubátor InQb si pre teba pripravil ďalšie bezplatné biznis raňajky! Témou "Ochrana dizajnu produktov a grafického rozhrania softvérových aplikácií" ťa prevedie Jaroslav Noskovič a Ľubomír Kucka.
Robím veci navyše tour
Ukončené
Prvý ročník konferencie #robimvecinavyse Tour začína už tento december, priamo v Košiciach! Presnejšie štvrtok 13.12.
Facebook ako viacúčelový komunikačný kanál značiek
Ukončené
29. novembra 2018
Bratislava
Univerzitný technologický inkubátor STU si pre teba opäť pripravil bezplatný seminár! Témou "Facebook ako viacúčelový komunikačný kanál značiek" ťa prevedie Thomas Svitok.
Úspešný (nielen softvérový) produkt manažér
Ukončené
13. novembra 2018
Bratislava
V Univerzitnom technologickom inkubátore si pre teba pripravili ďalší bezplatný seminár, tentokrát s Martinom Duffekom na tému "Úspešný (nielen softvérový) produkt manažér".