Marketing Eventy

Najdôveryhodnejšie značky 2018
Už čoskoro
28. novembra 2018
Bratislava
Dôveryhodné značky je nový a jediný marketingový program na slovenskom trhu, ktorý monitoruje a oceňuje značky v ktoré majú slovenskí spotrebitelia najväčšiu dôveru.
Konferencia #MAKE IT DIGITAL
Ukončené
7. novembra 2018
Bratislava
Šiesty ročník konferencie #MAKE IT DIGITAL sa bude niesť v duchu témy BRING OUT THE BEST. 8 špecialistov z praxe vám odovzdá to najlepšie zo svojich vedomostí a praktických skúsenosti, ktoré vám pomôžu byť lepším v online marketingu a posúvať svoje projekty vpred.
Marketingovica
Ukončené
18. októbra 2018
Bratislava
Marketingovica je najväčšia networkingová párty marketérov na Slovensku. Chceš zažiť večer plný marketingových vtipov, vychytávok či zoznámiť sa s novými ľuďmi z oboru? Stačí sa prísť rozbiť na najväčšiu párty marketérov. Tak zober kolegov a príďte sa zabaviť!
Prievidzské stretnutie podnikavcov
Už čoskoro
Koncoročné stretnutie podnikavcov bude trochu netradičné.
Google Ads – reklama v sieti Google
Ukončené
11. októbra 2018
Bratislava
Univerzitný technologický inkubátor STU ťa pozýva na bezplatné biznis raňajky s názvom "Google Ads – reklama v sieti Google" s Marcelom Hromníkom, junior PPC špecialistom vo firme SCR Interactive.
Intro do sveta UX dizajnu
Ukončené
9. októbra 2018
Bratislava
Univerzitný technologický inkubátor STU ťa pozýva na bezplatný seminár s názvom "Intro do sveta UX dizajnu" s Richardom Hlavatým.
Právo a sociálne siete
Ukončené
9. októbra 2018
Banská Bystrica
Vedeli ste, že aj sloboda slova na sociálnych sieťach má svoje hranice?
Workshop: Ako sa vyznať v online marketingu?
Ukončené
2. októbra 2018
Banská Bystrica
Zisti, čo je dôležité pred a po štarte svojho podnikania z pohľadu online marketingu.
Online marketingová stratégia
Ukončené
23. októbra 2018
Zvolen
Workshop, kde si ukážeme, ako si nastaviť marketingovú stratégiu na sociálnych sieťach, ktorá bude úspešná. Dozviete sa, ako prepojiť sociálnu sieť s Vašou webovou stránkou. 
1:FIRMA – Stretnutie podnikateľov na Orave
Ukončené
„Orava potrebuje viac úspešných podnikateľov.“ V spolupráci s IPA Slovakia sme sa rozhodli vytvoriť priestor na stretnutia podnikateľov na Orave...