Manažment Eventy

Prievidzské stretnutie podnikavcov
Už čoskoro
Koncoročné stretnutie podnikavcov bude trochu netradičné.
Manažérska etiketa II. – manažérske správanie a vystupovanie
Už čoskoro
26. novembra 2018
Bratislava
Rast firmy je o ľuďoch! Dojem manažéra, jeho správanie voči druhým a vystupovanie, majú významný vplyv na napredovanie spoločnosti, ako aj jeho samotný kariérny posun.
Manažérska etiketa I. – Dresscode
Ukončené
26. októbra 2018
Bratislava
Dresscode = úspech, kariérny rast, budovanie vlastnej značky, zvýšenie sebavedomia, rešpekt, dôveryhodnosť. Jednoduchá a ľahká zmena, ktorá pozitívne ovplyvní Vašu kariéru.
Líderstvo a Motivácia
Už čoskoro
8. decembra 2018
Bratislava
Líder. Kto to vlastne je? Aké vlastnosti by mal resp. nemal mať? Silným lídrom sa môže stať ktokoľvek.
1:FIRMA – Stretnutie podnikateľov na Orave
Ukončené
„Orava potrebuje viac úspešných podnikateľov.“ V spolupráci s IPA Slovakia sme sa rozhodli vytvoriť priestor na stretnutia podnikateľov na Orave...
Workshop: Time manažment / Ako podnikať a pritom sa nezodrať
Ukončené
25. septembra 2018
Banská Bystrica
Začali ste podnikať a odvtedy neviete, kde vám hlava stojí? Pracujete do neskorých nočných hodín? Snažíte sa ísť na plný plyn, no napriek tomu máte pocit, že toho stíhate čoraz menej?
Typy osobností a ako vyskladať svoj tím
Ukončené
11. septembra 2018
Banská Bystrica
Uvažovali ste niekedy nad tým, prečo ľudia nie sú efektívni? Čo to spôsobuje? O tom, či sa protiklady skutočne priťahujú?
Jarmočné stretnutie podnikavcov
Ukončené
Aj v septembri radi privítame všetkých skalných aj nováčikov na stretku podnikavcov :) Príďte sa zapojiť do inšpiratívnych rozhovorov a networkingu! :)
Limonádové stretko podnikavcov
Ukončené
Aj v auguste radi privítame všetkých skalných aj nováčikov na stretku podnikavcov :) Príďte sa zapojiť do inšpiratívnych rozhovorov a networkingu! :)
leTalk | Leadership 21. storočia & Zmena nemusí bolieť
Ukončené
Aký by mal byť líder 21. storočia? Môžete sa aj vy stať lídrom? Prečo zmeny prijíma väčšina ľudí ťažko? A do ktorej skupiny ľudí patríte práve vy? Príďte na náš septembrový leTalk a dozviete sa odpovede na tieto a ďalšie otázky…