Konferencie Eventy

leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)
Už čoskoro
Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.
Robím veci navyše tour
Ukončené
Prvý ročník konferencie #robimvecinavyse Tour začína už tento december, priamo v Košiciach! Presnejšie štvrtok 13.12.
Konferencia #MAKE IT DIGITAL
Ukončené
7. novembra 2018
Bratislava
Šiesty ročník konferencie #MAKE IT DIGITAL sa bude niesť v duchu témy BRING OUT THE BEST. 8 špecialistov z praxe vám odovzdá to najlepšie zo svojich vedomostí a praktických skúsenosti, ktoré vám pomôžu byť lepším v online marketingu a posúvať svoje projekty vpred.
Harmónia festival v Žiline, 3. ročník
Ukončené
HARMÓNIA Festival zdravého životného štýlu opäť v Žiline. Už teraz sa tešíme na už 19 festival zdravého životného štýlu, ktorý prinesie: množstvo zaujímavých prednášok, známe osobnosti a vynikajúce témy,...
leTalk | Leadership 21. storočia & Zmena nemusí bolieť
Ukončené
Aký by mal byť líder 21. storočia? Môžete sa aj vy stať lídrom? Prečo zmeny prijíma väčšina ľudí ťažko? A do ktorej skupiny ľudí patríte práve vy? Príďte na náš septembrový leTalk a dozviete sa odpovede na tieto a ďalšie otázky…
SLOVLOG
Ukončené
22. novembra 2018
Bratislava
SLOVLOG je najväčší logistický kongres na Slovensku, ktorý sa zameriava na najnovšie trendy v logistike, supply chaine i doprave. Program konferencie je tvorený interaktívnymi prezentáciami a panelovými diskusiami. Táto akcia je skvelou príležitosťou, ako predstaviť spoločnosť, jej pro-dukty a služby.
Timový koučing
Ukončené
Potrebujete zlepšiť komunikáciu vo Vašom tíme? Zladiť tímové úlohy? Vedieť správne vyriešiť vzniknuté problémy?Nájsť si cestu k spolupracovníkom? Kurz ,,Tímový koučing" Vás nato pripraví!
WOMAN’S BALANCE DAY 2018
Ukončené
28. septembra 2018
Bratislava
Cieľom podujatia je inšpirovať a spájať všetky ženy, matky, kolegyne a kamarátky, ktoré túžia nájsť rovnováhu vo všetkých oblastiach, ktoré ich ovplyvňujú a dožičiť im chvíľku pre seba. Konferencia ukáže každej žene, že starať sa o seba a žiť v spokojnosti, šťastí a rovnováhe nie je niečo nereálne.
Dôveryhodne značky 2018
Najnovšie články
Flow
Talent development vs. leadership
Fenomén leadershipu
Zmena  –  strašiak alebo príležitosť?