Iné Eventy

Cestovateľský festival Cestou necestou v Brezne
Už čoskoro
21. novembra 2018
Brezno
V Brezne na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Liptovskom Mikuláši
Už čoskoro
20. novembra 2018
Liptovský Mikuláš
V Liptovskom Mikuláši na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Banskej Bystrici
Už čoskoro
19. novembra 2018
Banská Bystrica
V banskobystrickej Záhrade dnes večer uvidíte dve zaujímavé cestovateľské prezentácie. Ak máte radi zimu a výzvy, možno na vás čaká skvelá inšpirácia. Skupinka Slovákov sa pokúsila dostať na Elbrus, najvyššiu horu Európy (teda podľa toho, kde sa berie hranica medzi Európou a Áziou).
Cestovateľský festival Cestou necestou v Poprade
Už čoskoro
18. novembra 2018
Poprad
Novembrový festival Cestou necestou v Poprade vám prinesie rôznorodé formy cestovania, dychberúce zážitky a prekrásne fotografie. Môžete sa tešiť na 5 inšpirujúcich prezentácii z ciest na jachte, peši, okolo sveta, po Ázii, z púte aj z Afriky. Pokúsime sa dostať na Pionieri do strednej Ázie.
Úspešný (nielen softvérový) produkt manažér
Ukončené
13. novembra 2018
Bratislava
V Univerzitnom technologickom inkubátore si pre teba pripravili ďalší bezplatný seminár, tentokrát s Martinom Duffekom na tému "Úspešný (nielen softvérový) produkt manažér".
Prvá svadobná výstava La Reunion- Wedding under construction
Už čoskoro
18. novembra 2018
Ružindol
La Reunion chystá svoju prvú svadobnú výstavu Wedding under construction. Prídťe si aj vy vyskladať tú svoju :) Tešíme sa na Vás
Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline
Prebieha
15. novembra 2018
Žilinský kraj
V Žiline sme si pre vás pripravili tri dni plné inšpirácie. Na tomto cestovateľskom večere sa zameriame na ultraľahkú turistiku, ale na svoje si príde každý. Adam nám priblíži život v yukonskej divočine so psími záprahmi. S Mišom spravíme sedem túr v Karakorame a v Himalájach. S Rudom prejdeme 14 štátov Európy na Pionieri.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Prievidzi
Ukončené
14. novembra 2018
Prievidza
V Prievidzi na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Literatúra v Radnici: Majster slovenskej fantasy
Ukončené
5. novembra 2018
Pezinok
Máte radi fantasy, mágiu, mystických hrdinov alebo historické romány? Tak si nenechajte ujsť stretnutie s úspešným a obľúbeným slovenským autorom fantasy a historicko-dobrodružnej literatúry Jurajom Červenákom. Uvidíme sa v pondelok 5. novembra 2018 o 19.00 hod. v Radnici.
Skvelá veda: Čas
Ukončené
13. novembra 2018
Pezinok
Dvakrát do roka si prestavujeme hodinky pri prechode zo stredoeurópskeho času na letný a potom zasa späť. Je možné, že Európa nakoniec od letného času upustí. Bude sa však musieť dohodnúť na nejakom inom riešení. Čo vlastne vieme o časových pásmach?