Biznis

Už čoskoro
49 €
Cielená reklama na instagrame
Už čoskoro
1 €
Inšpirácia, motivácia, nové trendy v personalistike a firemnom vzdelávaní, výborná káva a skvelá spoločnosť ! Toto všetko vás čaká na inšpiratívnych raňajkách, ktoré organizujeme v Žiline, dňa 11.6.2019 v čase od 9.00 hod do 11.00 hod.
Už čoskoro
220 €
Silným lídrom sa môže stať ktokoľvek. Dôležité je byť prirodzenou autoritou a vedieť efektívne motivovať ľudí v pracovnom prostredí. Ak budeme mať správny motív a postoj, dokážeme vnášať do pracovného procesu dynamiku a aktivizovať ľudí.
Už čoskoro
1 €
Inšpirácia, motivácia, nové trendy v personalistike a vzdelávaní, výborná káva a skvelá spoločnosť ! Toto všetko vás čaká na inšpiratívnych raňajkách, ktoré organizujeme v Košiciach, dňa 4.6. 2019 v čase 9.00-11.00 hod.
Už čoskoro
VIP 198 €
Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa vás pozýva na ďalší úspešný ročník konferencie DNA Lídra 2019, ktorá sa uskutoční 23. októbra v Bratislave. Zažite výnimočné spojenie kultúry, vzdelávania a inšpirácie, z ktorého si odnesiete množstvo podnetov na zefektívnenie svojej práce. Vyťažte zo seba maximum a začnite viesť svoj tím ako líder.