NewLeaders Academy

NewLeaders Academy

„NewLeaders inspire others to dream more, learn more, do more and become more…“

 

Prečo NewLeaders Academy?

Aby ste sa stali špičkovou spoločnosťou, potrebujete k tomu skutočne skvelých lídrov. Avšak, existuje veľký rozdiel medzi šéfmi a lídrami…
Cieľom programu NewLeaders Academy je nadobudnúť a rozvíjať jednotlivé zručnosti z oblasti leadershipu tak, že vám uľahčia v budúcnosti zvládať prácu pod tlakom, vytvárať efektívne tímy a rozvíjať talent v celej organizácii.

 

Čo sa počas NewLeaders Academy naučíte?

Tento program vám ponúka stratégie na zvládnutie zložitých výziev spojených s prechodom do nových a čoraz komplexnejších vedúcich rolí a pozícií. NewLeaders Academy opustíte s novými perspektívami a konkrétnymi akčnými plánmi, potrebné pre efektívne vedenie vo vašej organizácii.

 

Pre koho je NewLeaders Academy určená?

NewLeaders Academy je určená pre všetkých, ktorí majú ambíciu a ašpiráciu stať sa lídrom, rozvíjať svoj leadership talent a potenciál vodcu.
Absolventi NewLeaders Academy sú zvyčajne ľudia na pozíciách ako stredný, vyšší a top manažment, ktorí majú záujem identifikovať a rozvíjať svoje líderské schopnosti a získať tak motiváciu, inšpiráciu a osobnú podporu pri rozvoji a riešení konkrétnych manažérskych situácií či pri delegovaní.

 

Ako bude NewLeaders Academy prebiehať?

Tím NewLeaders Academy vytvoril pre vás učebné prostredie, ktoré je povzbudzujúce, ale zároveň náročné, príjemné a inšpirujúce.
NewLeaders Academy je organizovaná sériou 5 poldňových workshopov zameraných na 5 vybraných tém z oblasti leadershipu, pod vedením 5 profesionálnych koučov, trénerov a mentorov. Prostredníctvom týchto prednášok, prípadových štúdií a skupinových diskusií preskúmate rozdiel medzi vedením a manažmentom, klady a zápory rôznych štýlov vedenia a výzvy co-leadershipu.

 

Detaily:

Program:

24.10.2018: Biochémia osobnosti lídra – Olivia Hurbanova
06.11.2018: Emocionálna inteligencia lídra – Jaroslava Vaculčiaková
20.11.2018: Asertívna a efektívna komunikácia lídra – Vlado Hambálek
04.12.2018: Motivujúci a inšpiratívny líder – Michaela Bubelíniová
18.12.2018: Líder v roli kouča – Eva Martinovičová
Január 2019: Certifikácia

 

Miesto: Impact Hub Bratislava

Cena: 650€ / 20 hodín

Kapacita: 8-20 ľudí

Telefón: 0914 703 900
E-mail: info@topcoach.sk alebo sonastefkova@topcoach.sk

topcoach.sk

 

 

 

 

650€/20 hodín
Kúpiť

POZOR: 50%-ná zľava pre druhého účastníka!

Zanechaj komentár

Event Detaily
Share This