Anti-prokrastinačný workshop pre autorov a umelcov

,,Niekedy mám naozaj problém byť len offline a dokončiť texty, na ktorých pracujem. V minulosti som robila niekoľko anti-prokrastinačných workshopov. Zúčastňovali sa ho zväčša autori rukopisov, ktorí si podobne ako ja, ťažko hľadali čas pre svoju tvorbu. No, občas prišli aj prekladateľky, fotografovia a ľudia, ktorí len jednoducho chceli zdieľať rovnaký tvorivý priestor a odísť s pocitom spokojnosti, že si predsa len vyhradili čas na tvorenie. 

 

Pozývam vás na jeden zo série mojich anti-prokrastinačných workshopov. Bude veľmi komorný (5-6 osôb) a verím, že vzhľadom na moje skúsenosti z minulých období, aj veľmi efektívny.“

 

Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre naše spoločné dni. Na určitý čas si vypneme mobilné telefóny a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu. Tvoriť budeme spravidla v čase od 9tej hodiny ráno do 17tej popoludní. Svoju kreativitu podporíme prostredím vznikajúceho sídla E-žien, v lone čarokrásnej prírody. 

 

Počas dňa si urobíme príjemné prestávky na dobré jedlo, ktoré si spoločne pripravíme a na krátke prechádzky Vílovom. Na konci dňa si prečítame, alebo povieme (závisí od vašich projektov), čo sa nám podarilo urobiť. Svoju kreativitu možno otestujete aj na zútulnení sídla E-žien:) Večer – voľná zábava, kreativite sa medze nekladú. 

 

Lektorka workshopu – Gabriela Revická, www.gabriela.ezeny.sk

 

Autorka sa venuje lektorovaniu pre autorov, vedie komunitné združenie E-ženy, kde sa venuje podpore podnikateliek v rôznych fázach podnikania. Jej srdcovkou je Autorská škola Literario.eu. Vydala niekoľko kníh, niektoré súvisia s promo-činnosťou Slovenska, keďže sa vyše 20 rokov venovala prevádzkovaniu vlastnej cestovnej kancelárie so špecializáciou na Slovensko (Tricio). 

 

Štandardná cena:  79 Eur – cena za 1 deň, 139 Eur – cena za 2 dni 

Cena pre členky OZ E-ženy a ich partnerov a priateľov Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio: 55 Eur – cena za 1 deň, 97 Eur – cena za 2 dni 

V cene je zahrnuté ubytovanie vo Vílove, celodenná strava a nápoje, workshop.

Vstupenky
79 €
cena za 1 deň
Detaily Eventu
 • Začiatok
  15. mája 2019 09:00
 • Koniec
  16. mája 2019 17:00
 • Status
  Ukončené
 • Kategória
 • Organizátor
 • Miesto konania
  Vílovo - Látkovce
 • Adresa
  Uhrovec - Látkovce 448, 957 01 Bánovce nad Bebravou
 • Telefón
  0911819743
 • Email
  office@e-zeny.sk
Elisabetha