Ako rozbehnúť úspešné podnikanie v segmente: Koučing

Na našom kurze sa pozrieme na to, aké rozhodnutia je potrebné spraviť skôr, než sa rozbehne vlak s menom Podnikanie. Čím viac budete vedieť o tom, ako sa pripraviť, čo urobiť a kedy, tým menší bude strach z neznáma a vaše sny budú mať voľnú cestu k splneniu.

Podnikaním vytvárate niečo vlastné, zhmotňujete svoje sny. Podnikanie má byť o slobode, radosti, raste a vypustení svojho potenciálu do sveta. Pri správnom nastavení a porozumení svojim emóciám, viete mať podnikanie ako svoje ziskové hobby. Súčasne si viete vytvoriť priestor aj na iné, pre Vás dôležité veci. Je to o Vás, ste Vašim vlastným programátorom, len je potrebné zvoliť tie správne nastavenia. Z vlastných skúseností, ako aj z práce s našimi klientmi, Vám radi povieme AKO.

Stáva sa, že človek má dobrý nápad, vypracovaný plán, pustí sa do svojej vízie, ale naráža na prekážky. Povieme si ako odstrániť brzdy a sabotéra v sebe, či ísť vlastnou cestou alebo imitovať. Aké sú rozdiely medzi živnosťou a spoločnosťou s ručením obmedzením a ako spravovať účtovníctvo. Dôležité je, ako získať klientov a akých klientov na seba nadviažete. Pozrieme sa na marketingové nutnosti a aktivity fungujúce v tomto období na Slovensku a objavíte aj Paretovo pravidlo v koučingu.

Obsah:
– Podnikanie ako ziskové hobby
– Prečo je koučing zaujímavé odvetvie
– Model ZSMI
– Čo všetko potrebujem na rozbeh
– Podnikateľský plán, chyby a mýty
– Živnosť, s.r.o., účtovníctvo, DPH
– Možnosti dotácie od štátu
– Kalkulácie, ceny, marže a zisky
– Ako získať klientov
– Nový klient vs. Existujúci klient
– Akých klientov na seba nadviažem
– Dobrý nápad je málo
– Stavať na kľúčovej spôsobilosti je riskantné
– Imitovať vs. Ísť vlastnou cestou
– Brzdy a sabotéri v sebe
– Paretovo pravidlo v koučingu
– Marketingové nutnosti a aktivity fungujúce v tomto období na Slovensku

Tešíme sa na Vás!

Vstupenky
170 €
Detaily Eventu
Elisabetha