Ako byť v prítomnom okamihu a vypnúť hlavu

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, v akej uponáhľanej dobe žijeme ? V dobe, kedy každý nový deň sa podobá tomu predchádzajúcemu. V dobe, v ktorej nás pocit napätia a vyťaženosti núti žiť veľmi rýchlo tak, že na spomalenie a oddych nemáme vôbec čas. Niekedy si to ani neuvedomujeme, no následky nám môžu veľmi uškodiť. Kam sa my všetci vlastne ponáhľame ? Čo keby sme na okamih zastavili a vypustili naše myšlienky ?

Z každej strany vidíme, ako vo svete mladí ľudia cestujú a týmto koníčkom sa aj živia, napr. prispievaním na sociálne siete. Poznáte to, nazývajú sa influenceri, či už vo svete módy alebo cestovania. Každý z nás má určité sny, očakávania od života, no nie vždy má odvahu dané veci aj plniť. Ak chcete byť plnohodnotným človekom a mať zo svojho života radosť a nevnímať len jeho starosti, mali by ste predovšetkým začať žiť a neprežívať. Žiť a neprežívať je schopnosť sústrediť sa na to, čo sa práve deje. Uvedomovať si to a prežívať to naplno. Ale ako to všetko docieliť ?

Čo všetko sa na webinári naučíte?

– Ako „byť“ a nie len prežívať, aby bol váš život plnohodnotný
– Ako byť sám sebou
– Koučingové nástroje diagnostikovania momentálnej situácie
– Ako si užívať stav dokonalého sústredenia
– Ako bojovať so strachom, ktorý nám bráni v tvorení zmien
– Ako naštartovať život správnym smerom
– Praktické príklady
 

Schopnosť pustiť minulosť, ale poučiť sa z nej a zároveň mať pred sebou budúcnosť, ale uvedomovať si jej nepodstatnosť, je umenie. Byť v prítomnom okamihu predstavuje uvedomovať si vlastné telo a vlastnú myseľ. To znamená, vnímať mnohé krásne detaily, ktoré nám každodenne unikajú, no možno práve tie nám robia život krajším. Nemyslíte ? 🙂

Webinár prebieha prostredníctvom nášho Live Stream štúdia. Všetky technické informácie a prihlasovacie údaje vám poskytneme.

Dĺžka webináru: 90 minút (60 minút teória + 30 minút prax)
Pri zakúpení 4 webinárov získate + 1 zdarma.

Tešíme sa na vás!

Partner podujatia je StartitUP 🙂

Vstupenky
21,00 €
Detaily Eventu
 • Začiatok
  14. mája 2020 18:00
 • Koniec
  14. mája 2020 20:30
 • Status
  Ukončené
 • Kategória
 • Organizátor
 • Miesto konania
  Power Coaching
 • Adresa
  Mierová 56
 • Telefón
  0948168011
 • Email
  info@powercoaching.sk
Elisabetha