Events

PsychoTRÉNING – Čítanie reči tela 1
Už čoskoro
24. januára 2019
Bratislava
Nebaví vás teória a chcete najmä trénovať? Príďte na PsychoTRÉNING. Tentokrát si zatrénujeme neverbálnu komunikáciu.
Mindfulness
Už čoskoro
21. marca 2019
Bratislava
Mindfulness je proces aktívneho registrovania nových vecí. Dostáva človeka do prítomnosti. Všímavosť znamená udržanie vedomia v prebiehajúcom momente v súlade s našimi myšlienkami, citmi, telesnými pocitmi a okolitým prostredím.
Techniky osobnostnej diagnostiky a sebavedomia
Už čoskoro
16. marca 2019
Bratislava
Poznanie seba samého je základ pre šťastný a úspešný život. Kto som, aké mám hodnoty a čo je pre mňa dôležité sú možno otázky, ktoré si kladiete práve teraz. My vám poskytneme priestor, aby ste si zodpovedali na tieto otázky a našli seba samého. Získate tak sebavedomie, ktoré oceníte.
Deň otvorených dverí
Už čoskoro
14. marca 2019
Bratislava
Počuli ste o ňom, viete, že existuje, avšak ešte ste ho nikdy nezažili. A ani vlastne neviete o čo ide. O čom to vlastne hovoríme?
Inšpiratívne business raňajky v Bratislave
Už čoskoro
Inšpirácia, motivácia, nové trendy v personalistike a firemnom vzdelávaní, výborná káva a skvelá spoločnosť ! Toto všetko vás čaká na inšpiratívnych raňajkách, ktoré organizujeme dňa 08.03.2019 v čase od 9.00 hod do 11.00 hod.
Ochutnaj, čo je koučing
Už čoskoro
7. marca 2019
Bratislava
Túžite osobnostne, vzťahovo, či profesijne rásť? Koučing je to pravé pre Vás. Príďte s nami ochutnať, čo všetko ponúka.
Ako byť autentický a žiť svoj život
Už čoskoro
21. februára 2019
Bratislava
Bez ohľadu na to, či ste v práci alebo doma, vždy intuitívne hľadáte ľudí, ktorí sa správajú autenticky. Cítite sa v ich prítomnosti príjemne, pretože sú nefalšovaní, skutočne prirodzení a čestní. Správanie týchto ľudí je rovnaké v súkromí, ako aj v spoločnosti.
Modranská stopa Samuela Zocha
Ukončené
22. januára 2019
Pezinok
Beseda o rovnomennej knihe s jej autorkou PhDr. Agátou Petrakovičovou. Kto je najväčší Slovák? Autorka tejto knižky si myslí, že Samuel Zoch.
Bezpečná vzťahová väzba medzi dieťaťom a jeho najbližšími
Už čoskoro
24. januára 2019
Banská Bystrica
Bezpečná vzťahová väzba medzi dieťaťom a jeho najbližšími (matka/otec) je základom všetkých ďalších vzťahov a väzieb dieťaťa v celom jeho ďalšom živote. Príďte na prednášku a dozviete sa viac o vytváraní bezpečnej vzťahovej väzby s bábätkom počas tehotenstva, pôrodu a v prvom roku života dieťaťa.
Aditívne technológie a 3D tlač na dlani
Ukončené
22. januára 2019
Banská Bystrica
Chcete sa dozvedieť niečo viac o 3D tlači a ešte z prvej ruky? V stručnej prezentácii sa oboznámime s dostupnými možnosťami a potenciálom aditívnych technológií. Posvietime si na rôzne prípadové štúdie 3D tlače, uvidíme skutočné výrobky z praxe a porozprávame sa o tom, ako sa mení zaužívaný spôsob výroby.
Dôveryhodne značky 2018
Najnovšie články
Flow
Talent development vs. leadership
Fenomén leadershipu
Zmena  –  strašiak alebo príležitosť?