Eventy

Už čoskoro
6 €
4. decembra 2019
Chcete vedieť, ako investigatívci čítajú mysle a ako sa dostávajú k pravde?
Už čoskoro
7 €
2. decembra 2019
Nenáročný výlet, ktorý sa rýchlo vymkol z nôh. Excentrický pútnik Ladislav Zibura sa vydal prebádať Arménsko, Gruzínsko a Náhorný Karabach, a opäť, ako sme u neho zvyknutí, sa vrátil s priehrštím zábavných historiek a autentických zážitkov.
Už čoskoro
Zadarmo
Srdečne vás pozývame na jesenné stretnutie podnikavcov 🙂 Okrem tradičného networkingu máme pre vás pripravenú aj novinku - diskusiu so zaujímavými hosťami na tému Kreatívny priemysel v Banskej Bystrici.
Už čoskoro
3 €
19. novembra 2019
Chystáte sa zariaďovať byt, dom, či iný interiér? Príďte si vypočuť, ako pri tom rozmýšľať tak, aby mali vaše rozhodnutia čo najmenší negatívny dosah na životné prostredie.
Už čoskoro
Zadarmo
20. novembra 2019
Dozviete sa, ako navrhovať lepšie služby a mať viac spokojných zákazníkov.
Už čoskoro
5 €
19. novembra 2019
Nahliadnite s nami pod pokrievku tohto pestrého kultúrneho tajinu a ochutnajte všetko, čo Maroko ponúka. Sprevádzať nás bude skúsená cestovateľka Katarína Líšková.
Už čoskoro
144 €
Na praktickom workshope preskúmate jednotlivé asertívne práva a povinnosti, vnútornú slobodu, sebaúctu, zdravú sebadôveru, akceptovanie rozdielov v názoroch a správaní iných, manipulatívne správanie, spoznáte účinné asertívne techniky, precvičíte si dávanie a prijímanie spätnej väzby – pozitívnej aj negatívnej a rôzne modelové komunikačné situácie.
Už čoskoro
240 €
Praktické návody a užitočné informácie - analýza emailovej a poštovej odpovede na reklamáciu
Už čoskoro
Zadarmo
Na ďalšom podujatí Univerzitného technologického inkubátora STU InQb ti Michal Hrabovec z firmy Anasoft prezradí, ako vybudoval úspešnú firmu úplne od základov. Začínal na intrákoch a musel čeliť rôznym otázkam, napríklad, či má ešte zmysel chodiť do školy, s kým založiť firmu, ako ju rozvíjať alebo na aké trhy preniknúť.
Už čoskoro
6 €
25. novembra 2019
Ak ste fanúšikmi forenznej psychológie, nezmeškajte zaujímavú prednášku kriminálneho psychológa Ondreja Kubíka.