Events

Najdôveryhodnejšie značky 2018
Už čoskoro
28. novembra 2018
Bratislava
Dôveryhodné značky je nový a jediný marketingový program na slovenskom trhu, ktorý monitoruje a oceňuje značky v ktoré majú slovenskí spotrebitelia najväčšiu dôveru.
Slovná obrana alebo čo dokáže myšlienka?
Už čoskoro
19. novembra 2018
Zvolen
Slová sú mocný nástroj a vďaka nim môžeme komunikáciu buď zvládnuť, alebo mať pocit prehry. Komunikáciu s človekom si vieme užívať, alebo ju pretrpieť a čakať, kedy sa ukončí.
START UP FROM THE BOTTOM – #1 Rigorózku si za peniaze možno kúpiš,ale prax nie
Prebieha
15. novembra 2018
Bratislava
Campus Cowork ti prináša sériu eventov START UP FROM THE BOTTOM, počas ktorej ti bude postupne predstavovať rôzne študentské organizácie.
Večer zVEDAvých
Už čoskoro
28. novembra 2018
Bratislava
Ak máte radi TEDex, Discovery kanál alebo NatGeo, príďte na stretnutie 28. 11. 2018 do útulného prostredia VIP Salónika Kafé Lampy. Prednášajúci sa počas 7 200 sekúnd zábavnou formou podelia o svoju vášeň v ich špecializácii.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Brezne
Už čoskoro
21. novembra 2018
Brezno
V Brezne na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Liptovskom Mikuláši
Už čoskoro
20. novembra 2018
Liptovský Mikuláš
V Liptovskom Mikuláši na cestovateľskom večere budeme turistikovať naľahko. Príde aj Milo, ktorý ako prvý Slovák prešiel peši Pacific Crest Trail – 4260 km peši z Mexika do Kanady cez národné parky USA. Podujatie zakončí organizátor podujatia, ktorý vám povie o 7 túrach v Karakorame a Himalájach.
Cestovateľský festival Cestou necestou v Banskej Bystrici
Už čoskoro
19. novembra 2018
Banská Bystrica
V banskobystrickej Záhrade dnes večer uvidíte dve zaujímavé cestovateľské prezentácie. Ak máte radi zimu a výzvy, možno na vás čaká skvelá inšpirácia. Skupinka Slovákov sa pokúsila dostať na Elbrus, najvyššiu horu Európy (teda podľa toho, kde sa berie hranica medzi Európou a Áziou).
Cestovateľský festival Cestou necestou v Poprade
Už čoskoro
18. novembra 2018
Poprad
Novembrový festival Cestou necestou v Poprade vám prinesie rôznorodé formy cestovania, dychberúce zážitky a prekrásne fotografie. Môžete sa tešiť na 5 inšpirujúcich prezentácii z ciest na jachte, peši, okolo sveta, po Ázii, z púte aj z Afriky. Pokúsime sa dostať na Pionieri do strednej Ázie.
Úspešný (nielen softvérový) produkt manažér
Ukončené
13. novembra 2018
Bratislava
V Univerzitnom technologickom inkubátore si pre teba pripravili ďalší bezplatný seminár, tentokrát s Martinom Duffekom na tému "Úspešný (nielen softvérový) produkt manažér".
Prvá svadobná výstava La Reunion- Wedding under construction
Už čoskoro
18. novembra 2018
Ružindol
La Reunion chystá svoju prvú svadobnú výstavu Wedding under construction. Prídťe si aj vy vyskladať tú svoju :) Tešíme sa na Vás